Головна » Статті » Основні види ікри

Основні види ікри

Запаси Дикої ікри Основними видами ікри є ікра білуги, стерляді , калузький гібрид , американський осетр , осетр , сибірський осетер та севрюга . Севрюга-найрідкісніший і дорожчий з осетрових білух, вона живе в Каспійському морі, яке межує з Іраном, Казахстаном, Росією, Туркменістаном і Азербайджаном. Виробництво дикої ікри було припинено в Росії в період між 2008…

Запаси Дикої ікри

Основними видами ікри є ікра білуги, стерляді , калузький гібрид , американський осетр , осетр , сибірський осетер та севрюга . Севрюга-найрідкісніший і дорожчий з осетрових білух, вона живе в Каспійському морі, яке межує з Іраном, Казахстаном, Росією, Туркменістаном і Азербайджаном.

Виробництво дикої ікри було припинено в Росії в період між 2008 та 2011 роками, що дозволило поповнити запаси дикої ікри. Азербайджан і Іран також дозволяють ловити осетрових з їх берегів.

ікра білуги
Ікра білуги

Ікра білуги цінується за свої м’які, дуже великі (розміром з горошину) яйця. Колір може варіюватися від блідо-сріблясто-сірого до чорного. За ним слідує невелика золота ікра стерляді,яка є рідкісною і колись призначалася для російських, іранських і австрійських королів.

Наступним за якістю є Осетра середніх розмірів від світло-коричневого до насиченого коричневого кольору, також відома як російська ікра. Інші в рейтингу якості – сіра севруга, китайська калузька ікра та американська осетра.

Сибірський сорт з чорними бусами схожий на севругу і популярний через скорочений (5 років) періоду збору врожаю, але має більш високий вміст розсолу, ніж інші види. Китайський калузький гібрид розрізняється за кольором від темно-сірого до світло-золотисто-зеленого і є близьким родичем ікри білуги.

Ікра осетра

Яйця цієї риби використовується для виготовлення ікри, є доісторичним тваринам 300-річної давності, яке пережило динозаврів. Найбільший з видів – осетер білуга (Huso Huso), який може вирости до двадцяти футів в довжину, стати старше 100 років і важити більше двох тонн. Карельська ікра вирощує сибірського осетра (Acipenser Baerii), який виробляє ікру під назвою Baerial. Сибірський осетер може важити до 200 кг, і для виробництва ікри потрібно від чотирьох до шести років.

Ікра – свіжа і пастеризована

Ікра виробляється з яєць, знайдених у осетрових самок. Існує багато різних сортів цієї риби, а також різні способи приготування ікри, що призводить до різноманітності якості ікри. Свіжа ікра під назвою «malossol» (по російськи «слабосолёная») має кращий смак. Це чудова якість, але з коротким терміном придатності. Пастеризовавши ікру або обробивши її добавками, такими як бура і LIV-1, можна продовжити термін придатності ікри, але це призводить до того, що ікра втрачає смак. Карельська ікра ніколи не пастеризується.

Як визначити, хороша чи погана ікра

Аромат гарної ікри чистий, і його зерна повинні лопатися в роті. Смак повинен бути свіжим на перший погляд, ставати все більш насиченим, коли ікра поширюється в роті. Солоність повинна бути добре інтегрована в ікру, з відтінками океану, які виявляються в післясмаку, яке також включає маслянисті, горіхові аромати. Хороша ікра не має смаку бруду. Якщо ви відчуєте ноти грунту або вологого фундаменту, ваша ікра, ймовірно, зазнала впливу геосмін (викликаного бактеріями в гарячій каламутній воді).

Купити справжню чорну ікру ви можете в нашому магазині ІКРА24

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *