Головна » Статті » Чорна ікра білуги

Чорна ікра білуги

Ікра білуги Мабуть, сама шанована рибна ікра в світі шанувальників їжі, осетрова ікра білуги – один з видатних джерел чорної ікри. Гібридний сорт між Huso Huso та Acipenser Ruthenus, його обробляють Caspian Salt Masters. Білугова гібридна осетрова ікра володіє більш м’яким маслянистим відтінком, ніж традиційна ікра білуги, поряд з земляними і горіховими тонами сибірського осетра….

Ікра білуги

Мабуть, сама шанована рибна ікра в світі шанувальників їжі, осетрова ікра білуги – один з видатних джерел чорної ікри. Гібридний сорт між Huso Huso та Acipenser Ruthenus, його обробляють Caspian Salt Masters.

Білугова гібридна осетрова ікра володіє більш м’яким маслянистим відтінком, ніж традиційна ікра білуги, поряд з земляними і горіховими тонами сибірського осетра. Його відмінні риси включають багатий вершковий смак і велику перлину.

Небесні осетрові перлини мають гладку маслянисту консистенцію від світло-сірого до чорного відтінку. Гібрид ікри білуги імпортується в США в відповідно до митної декларації США для ввезення риби або диких тварин і з дозволу Cites.

Схожі записи