Показано 1–12 із 18

Чорна ікра – делікатес для гурманів

За аналогією з іншою найважливішою для нашої цивілізації речовиною – нафтою, ікру осетрових дуже нерідко неофіційно називаю «чорним золотом». До недавнього часу і ціна у цього продукту була «золотою», тому дозволити собі подібні ласощі міг не кожен.

Сьогодні практично всі дієтологи і медичні фахівці твердять в один голос про те, що купити ікру чорну і вживати її всією сім’єю регулярно слід хоча б кілька разів на рік. Багато любителів морепродуктів зі стажем можуть заперечити, навівши як аргумент вельми вагомий аргумент: вартість чорної ікри (особливо, якщо мова йде про окремі різновиди популярного продукту) досить непідйомна для багатьох сімейних бюджетів.

При цьому ми забуваємо головне: користь від цього морського делікатесу дійсно неоціненна. Унікальний продукт є справжнім «джерелом» корисних речовин, вітамінів, поліненасичених жирних кислот, мікро та макроелементів. Діти, молоде покоління і люди похилого віку отримують від вживання чорної ікри тільки користь (природно, якщо у вас немає природної нестерпності тваринного протеїну, що входить до складу ікри).

Ми пропонуємо вам істотно заощадити на купівлі улюблених ласощів для багатьох гурманів. Для цього вам просто необхідно ознайомитися з пропозиціями нашого каталогу, на віртуальних полицях якого представлені найпопулярніші різновиди продукту.

Варто пам’ятати, що на такий продукт, як чорна ікра, ціна за кг може бути дуже істотною, якщо ми говоримо про білугу і її особливі різновиди з золотистим кольором ікринок. Такий продукт буквально «на вагу золота», він навіть виробляється в спеціальній тарі з 24-каратного золота та продається на спеціальних аукціонах.

Де купити чорну ікру в Україні недорого

Безумовно, чорна ікра вже давно перейшла з категорії елітних продуктів «не для кожного» в цілком доступніший ціновий сегмент. Сьогодні купити осетрову ікру цілком може дозволити собі людина з середнім рівнем доходу, при цьому дуже важливо дотримуватись основних порад:

  • Уникаємо неперевірених місць для придбання – особливо це стосується точок на ринку, стихійної торгівлі з машин і так далі.
  • Ретельно вивчаємо інформацію на упаковці – склад продукту, наявність консервантів і добавок, термін придатності і дата виробництва, дані про виробника.
  • Візуально (при можливості) оцінюємо продукт – ікринки не повинні злипатися, мати пошкоджену оболонку, неоднорідний розмір і колір.

Найкраще такий продукт, як ікра осетрова, купити у перевіреного і надійного постачальника, який гарантує якість делікатесу і гарантує повернення-обмін продукції при невідповідності органолептичними показниками.

Інтернет-магазин ікри і морепродуктів ІКРА24 – це найвищий рівень сервісу, максимальний асортимент, доступні ціни та професійні консультації. Ми поважаємо і цінуємо своїх клієнтів, тому ви завжди можете розраховувати на краще обслуговування і найсвіжіші морські делікатеси в будь-який час року.

Яка риба «дає» чорну ікру

Ікра чорна осетрова, як може здатися з назви недосвідченому покупцеві, видобувається виключно з осетрів. Насправді, як і у випадку з таким продуктом, як ікра червона лососева, поняття осетрової ікри набагато ширше.

До осетрових порід належать безліч видів риб, серед яких можна відзначити:

  • білуга;
  • калуга;
  • стерлядь;
  • осетер;
  • бестер (гібрид білуги і стерляді) і багато інших.

При цьому навіть осетер може мати кілька місць видобутку, відповідно до чого, розрізняють ікру російського, дагестанського, американського, іранського (перського), китайського іранського осетра;

Користь чорної ікри не викликає сумнівів, адже ще сотні і тисячі років тому багато лікарів та цілителів використовували цей продукт в якості поновлюючого засоба, що допомагає організму оговтатися після важких поранень і тяжкої фізичної праці.

Купити банку чорної ікри навіть самої невеликої ваги та обсягу означає отримати максимальну концентрацію легкозасвоюваних білків тваринного типу, вітамінів, мінералів, мікро і макроелементів широкого спектру дії.

Вживання чорної ікри на регулярно сприятливо позначається на загальному самопочутті та стані всього організму. Як наголошується в деяких серйозних медичних дослідженнях, справжня чорна ікра допомагає в регенерації і відновленні тканин.

Багато експертів і дієтологів рекомендують чорну ікру, як наймогутніший засіб омолодження і відновлення організму в будь-якому віці. Крім того, чорна ікра caviar – це один з найефективніших природних афродизіаків, який рекомендується для чоловіків та жінок.

Скільки коштує чорна ікра

Отже, на що ж готові піти справжні гурмани, щоб потішити себе баночкою улюблених ласощів? Лідером цінового рейтингу традиційно залишається білуга та її ікра. Ще в 18-19 столітті на річках нерідко добували екземпляри довжиною до 5-6 метрів і вагою до пари тонн.

На жаль, ті часи в далекому минулому, і сьогодні білуга вкрай рідко зустрічається в природі. В основному її розводять на спеціальних аквафермах, при цьому варто розуміти, що першу ікру дає доросла особа тільки після досягнення 60-70 років.

Ікра білуги на сьогодні є найдорожчою на ринку – цей делікатес відрізняє бездоганний тонкий смак і горіхово-вершковий післясмак. Діаметр ікринок білуги зазвичай становить близько 6-7 мм, а колір може варіюється в досить широких межах.

Варто розуміти, що назва «чорна ікра» в цій категорії досить приблизно, адже ікринки можуть бути і коричневими, і сірими, і бежевими і золотистими. Що стосується цінника, білуги чорна ікра 100гр може полегшити ваш гаманець на суму від 800 до 1000 доларів.

Трохи дешевше обійдеться ікра каспійського або російського осетра. Її вартість за 100 грам варіюється в межах 120-150 доларів. Звичайно, ми говоримо про якісний оригінальний продукт, який виробляється офіційно, а не видобувається браконьєрським способом.

Відмінні риси ікри чорної осетрової – це досить великий діаметр ікринок, що досягають в розмірі 9-10 мм, а також унікальне забарвлення. Вам може потрапити ікра в традиційному чорному кольорі або, наприклад, в світло-сірих і сріблястих відтінках.

На почесному третьому місці розташовується ікра севрюги з характерними дрібними ікринками сірого або чорного кольору. Якісна оригінальна севрюжача ікра обійдеться вам приблизно в 50-60 доларів за 100 грам.