ХТО МИ і КУДИ ПРЯМУЄМО

 

Магазин червоної і чорної ікри, морепродукти з доставкою по всій Україні. Доставка НОВА ПОШТАНаш магазин – ІКРА24 існує на просторах інтернету з 2017 року – це не багато, але ми не збираємося зупинятися, і хочемо стати кращими в цій галузі. Ми вже завоювали довіру на ринку України і продовжуємо зростати в кращу сторону. Для нас важливий кожен клієнт, і ми намагаємося завоювати довіру кожного.

Наші цілі та плани:

Наповнити інтернет магазин продукцією всіх видів морепродуктів представлених на ринку України, і стати магазином, в якому є все по найнижчими цінами.

Відкривати представництва в різних містах України.

Впливати на ринок морепродуктів України, покращувати якість і чесність постачальників та продавців.

На нашому сайті Ви знайдете інформацію про ікрі і морепродукти. Ознайомитись з її видами, корисністю, властивостями та смаковими якостями.

Наш магазин надасть Вам можливість великого вибору морських делікатесів різних торгових марок.

Так само ми відкриті для будь-яких пропозицій в галузі продуктів з моря та річок – допомагаємо з розкручуванням торгової марки, а так само даємо гарний обіг, що вигідно для кожного постачальника (надіслати на адресу info@ikra24.in.ua)

Нам довіряють ресторани, кафе, суші бари, готелі – вони відповідають за свої страви перед клієнтом, а ми допомагаємо їм не червоніти і працювати без проблем.

Ми реалізуємо тільки кращі продукти для Вас, ресторанів, барів, кафе, суші барів, готелів і мотелів – купивши у нас один раз Ви на завжди станете нашим постійним клієнтом.