Головна » Статті » Що таке ікра лосося?

Що таке ікра лосося?

Ікра лосося – вишуканий продукт! Ікра червоного лосося вважається одним з найбільш корисних рибних продуктів. Так що таке ікра лосося? Цей вишуканий продукт отримують з видів лосося, в тому числі рожевого, кета, чинука, нерки, лосося кохо, форелі і самого лосося. Тепер це здається неймовірним, але до недавнього часу червона ікра не зважала делікатесом. З одного…

Ікра лосося – вишуканий продукт!

Що таке ікра лосося?Ікра червоного лосося вважається одним з найбільш корисних рибних продуктів. Так що таке ікра лосося? Цей вишуканий продукт отримують з видів лосося, в тому числі рожевого, кета, чинука, нерки, лосося кохо, форелі і самого лосося.

Тепер це здається неймовірним, але до недавнього часу червона ікра не зважала делікатесом. З одного боку, люди просто не знали, як підготувати його до тривалого зберігання; з іншого боку, в цьому не було необхідності.

В даний час ікра лосося є міжнародно визнаним делікатесом. Має приємний м’який смак. Незважаючи на те що ікра є делікатесом, вона має поживні і корисні властивості. Крім того, ціна червоної ікри набагато дешевше, ніж у чорних яєць осетрових, тому багато хто може дозволити собі її купити, особливо коли в продажу є ікра лосося!

Ікру червоного лосося можна купити на сайті, в рубриці “Ікра червона”.

Дізнатися більше про червону ікру можна на Вікіпедії.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *