Показано 1–12 із 68

Форель, креветка, кальмар – морепродукти на кожен день

Інтернет-магазин морепродуктів ІКРА24 завжди прислухається до побажань, запитам і потребам своїх постійних клієнтів, пропонуючи тільки якісну і свіжу продукцію за доступними цінами.

Смачні морепродукти від виробників по всьому світу ви завжди можете замовити на нашому сайті. Досвідчені консультанти готові відповісти на будь-які питання і допоможуть визначитися з вибором найпопулярніших і затребуваних делікатесів – дарів морів та океанів.

Максимальний асортимент

Червона лососева ікра або чорна осетрова ікра вже давно не є дефіцитними позиціями на вітчизняному ринку. У той же час спостерігається тенденція до збільшення попиту на більш рідкісні і екзотичні варіанти морепродуктів.

Варто розуміти, що в таких прибережних країнах, як Японія, Китай, Філіппіни, а також США, Канада, Франція, Італія, Іспанія та багатьох інших державах культура споживання морепродуктів досить висока. З самого дитинства кожен покупець має можливість насолоджуватися смаком таких екзотичних для вітчизняного споживача делікатесів, як:

  • морські гребінці;
  • кальмари й восьминоги;
  • ламінарії;
  • морські їжаки і навіть медузи.

Ви не помилилися, адже саме медузи є дуже затребуваним ласощами в країнах Східної Азії, причому їх заготовки йдуть в промислових масштабах.

Недорогі морепродукти для вітчизняного споживача – це, перш за все, креветки, мідії, краби і раки, рапани, кальмари, а також м’ясо різноманітних порід риб. Варто відзначити, що останнім часом зросла конкурентна боротьба серед багатьох відомих виробників якісних морепродуктів, що призвело виключно до позитивних наслідків.

Такі делікатеси, як чорна ікра, недорога червона ікра стають все більш доступними в ціновому діапазоні. При цьому істотно розширюється асортимент якісної продукції, що дозволяє кожному покупцеві з будь-яким рівнем доходу вибрати кращу пропозицію на ринку.

Чому ваш вибір – морепродукти недорого від інтернет-магазину ІКРА24

Ми чудово усвідомлюємо всі потреби, побажання і запити своїх клієнтів, які шукають не тільки якісний продукт за доступною ціною, а й бажають отримати гарантії безпеки. Не секрет, що харчові отруєння продуктами харчування є основною причиною проблем зі здоров’ям багатьох любителів морепродуктів.

Високий попит, так би мовити, народжує пропозицію, що призводить до появи неякісної продукції від несумлінних продавців і постачальників в магазинах, на ринках, в точках стихійної торгівлі. Варто пам’ятати, що харчові отруєння вважаються найбільш небезпечними для організму людини в будь-якому віці, а їх наслідки можуть бути дуже серйозними.

Саме тому заморожені морепродукти, а також свіжі і охолоджені делікатеси варто купувати у перевіреного і надійного постачальника. Інтернет-магазин морепродуктів Ікра24 гарантує якість кожної позиції в своєму каталозі, надаючи сертифікати і відповідні дозвільні документи.

Якщо з яких-небудь причин вас не влаштовує якість та органолептичні показники отриманої продукції, ви завжди можете повернути морепродукти в 14-денний термін. Ми гарантуємо повернення і обмін продукції відповідно до закону України про захист прав споживача.

Наші пропозиції

Постійно в наявності за найдоступнішою ціною такі затребувані морські делікатеси, як:

  • м’ясо та ікра форелі;
  • креветка декількох різновидів;
  • м’ясо кальмара і багато інших затребуваних позицій.

Ми допоможемо вам визначитися з вибором корисної їжі і відповімо на будь-які питання. Гарантуємо доступні ціни, пропонуємо різні варіанти оплати і забезпечуємо оперативну доставку в будь-який регіон і місто України.

Чому вам варто вибрати наші морепродукти дешево? Здавна відомо і доведено, що в будь-яких дарах моря присутній максимально збалансований склад корисних вітамінів, мікро і макроелементів, поліненасичених жирних кислот, а також дуже висока концентрація тваринних протеїнів.

Морські морепродукти, незалежно від типу і місця видобутку, завжди вважалися кращим засобом для зміцнення імунітету організму. Вони використовувалися ще в давнину в якості тонізуючих і зміцнювальних засобів, завдяки високій концентрації протеїнів у складі.

Високий вміст йоду, фосфору, заліза, цинку, калію, марганцю сприяє повноцінному нормальному розвитку людини з наймолодшого віку. Морепродукти ціна за кг яких сьогодні більше ніж доступна, є рекомендованою частиною щоденного меню спортсменів, людей, зайнятих розумовою працею, вагітних, літніх, студентів і дітей.

Регулярне вживання рибного м’яса, ікри, морських водоростей і інших делікатесів допомагає швидше відновлюватися після інтенсивних фізичних і розумових навантажень. Вміщені в складі компоненти допомагають боротися зі стресами, які є невід’ємною частиною життя будь-якої сучасної людини.

Фахівці рекомендують вводити в раціон якісні морепродукти, починаючи приблизно з трирічного віку. При цьому варто звернути увагу на дуже рідкісні, але можливі алергічні реакції, які пов’язані з індивідуальною непереносимістю організмом тваринного протеїну (білка).

Де купити

Філе горбуші, а також морська та річкова форель, океанічна та чорноморська креветка, морський коктейль із заморожених морепродуктів і багато іншого за доступними цінами ви завжди можете вибрати і замовити на сайті нашого магазину.

Ми пропонуємо найбільш затребувані морепродукти України, якість і свіжість яких гарантуємо. Якщо вам необхідна свіжа або заморожена риба, кальмари, креветка ми завжди готові прийти на допомогу, підібравши кращі варіанти в співвідношенні ціни і якості.

На будь-які морепродукти ціна в інтернет-магазині ІКРА24 завжди буде доступною, адже ми не женемося за миттєвою вигодою, вважаючи за краще налагоджувати довгострокові і взаємовигідні відносини з кожним клієнтом, незалежно від розміру його замовлення.

Відповідаємо на будь-які питання, консультуємо, допомагаємо сформувати будь-які партії і обсяги замовленої продукції. Гарантуємо високий рівень сервісу, заощаджуючи ваш особистий час, гроші та нерви.