Головна » Магазин » Червона ікра » Ікра Горбуші » Ікра червона лососева горбуші ТМ Lemberg – Лемберг premium Німеччина жесть банка 250 грам

Ікра червона лососева горбуші ТМ Lemberg – Лемберг premium Німеччина жесть банка 250 грам

770.00 грн

Немає в наявності

Опис

Червона ікра Lemberg горбуші – смачний і надзвичайно корисний продукт

.

Виробник: Lemberg Lebensmittel GmbH.

Країна: Німеччина.

Сировина для виробництва: Американська риба горбуша (Oncorhynchus gorbuscha).

Місце вилову: Аляска (США).

Вилов: дикий.

Зовнішній вигляд: ікра одного виду риб, ікринки чисті, цілі (відсутність луснувших зерен), однорідні за кольором, без плівок і згустків крові.

Консистенція: ікринки однакові за розміром і кольором, пружні але ніжні, зі злегка вологою або сухою поверхнею, розсипчасті (відокремлюються одна від одної), при натисканні лопаються і утворюється сік.

Смак: морський аромат, досить насичений, але в той же час ніжний з солодкуватим присмаком, характерний ікрі даного виду риби (без сторонніх присмаків, різкого рибного запаху і гіркуватості), є універсальним і подобається більшості.

оболонка зерна: ніжна.

Розмір зерна: близько 5 мм.

Колір зерна: яскраво-оранжевий.

Кількість ікринок в рибі близько: 1500 шт.

Посол: малосольний.

Стан: охолоджене.

Гатунок: преміум.

Вага: 400 грам (самого продукту).

Пакування: металева банка з пластиковою кришкою, завдяки якій зручно зберігати ікру після її відкриття.

Кошерна ікра що підтверджено знаком та сертифікатом кошерності на банці.

Консервант: Е-200 (сорбінова кислота – витяжка з горобини) сприяє кращому збереженню щільності оболонки (сухості) ікри й смакових якостей в процесі її зберігання, 100% натуральна та корисна.

Склад: ікра горбуші, сіль, сорбінова кислота.

Термін зберігання: до 6 месяців.

Температура зберігання: від 0°С до + 4°С


Харчова та енергетична цінність ікри горбуші: в 100 г продукту

  • білок: 30,6 г;
  • жир: 11,5 г;
  • вуглеводи: 1 г;
  • вітамини: А — 0,25 мг; В1 — 0,5 мг; В2 — 0,4 мг; РР — 1,4 мг; С — 2,5 мг;
  • калорійність: 230 ккал.

Опис позиції: Ікра горбуші ТМ Lemberg premium – це звичайний, найпоширеніший різновид делікатесу ікри лососевих риб у всьому світі – має не тільки незрівнянний смак, але і містить величезну кількість поживних речовин. Лососева ікра горбуші ТМ Lemberg premium – головний атрибут багатьох сучасних свят та урочистостей. Відмінні ознаки ікри горбуші – яскраво помаранчеві, середнього розміру зерна, блискучі та круглі.

Червона ікра горбуші ТМ Lemberg преміум сорту складається з однакових за розміром і кольором ікринок, характеризується густотою, розсипчастістю, малим вмістом солі і приємним запахом.

Ікра Лемберг виробництво

Щоб не помилитися в виборі ікри і не зіпсувати настрій, відкривши щойно куплену баночку ікри , найкраще купувати ікру ТМ Lemberg premium горбуші , якість продукції якої гарантовано й визнано.

Спробувавши один раз справжню ікру горбуші ТМ Lemberg premium , Ви легко зможете на смак і на вигляд відрізнити справжню ікру від неякісної. У кожної баночки є пластикова кришка, завдяки якій зручно зберігати ікру після її відкриття. Ікра має сертифікат кошерності.

Корисні властивості червоної ікри лососевої горбуші : За своїми поживними якостями та хімічним складом дійсно унікальна. Має в своєму складі легкозасвоювані білки – 32%, лецитин – біологічно цінну речовину, мінеральні солі: кальцій, йод і фосфор, вітаміни групи В, а також вітаміни A, D, E, фолієву кислоту. Не має шкідливих жирів і вуглеводів.

Тільки справжня ікра справді смачна та приносить користь Вам і Вашій родині, гарантує справжнє задоволення смаком, дає силу і енергію.

Вам також може сподобатися…