Головна » Магазин » Червона ікра » Червона лососева ікра кета ТМ Lemberg – Лемберг Німеччина premium жесть банка 500 грам

Червона лососева ікра кета ТМ Lemberg – Лемберг Німеччина premium жесть банка 500 грам

2,400.00 грн

Опис

Червона ікра порід лососевих кети – смачний і надзвичайно корисний продукт ТМ Lemberg

Виробник: Lemberg Lebensmittel GmbH.

Країна: Німеччина.

Сировина для виробництва: Американська риба кета (Oncorhynchus keta).

Місце вилову: Аляска (США).

Вилов: дикий.

Зовнішній вигляд: ікра одного виду риб, ікринки чисті, цілі (відсутність луснутих зерен), однорідні за кольором, без плівок і згустків крові.

Консистенція: ікринки однакові за розміром і кольором, пружні, з ледь вологою або сухою поверхнею, розсипчаста (відокремлюються одна від одної), при натисканні лопаються і утворюється сік.

Смак: приємний аромат з щільною маслянистою оболонкою ніжний і вишуканий, характерний ікрі даного виду риби (без сторонніх присмаків, різкого рибного запаху і гіркуватості), вважається найбільш якісною і смачною з усіх видів лососевої ікри.

Оболонка зерна: середньої щільності (трохи щільніше ніж у горбуші).

Розмір зерна: від 6 до 9 мм.

Колір зерна: від бурштинового кольору до оранжевого.

Кількість ікринок в рибі: 3700 шт.

Посол: малосольний.

Стан: охолоджений.

Гатунок: преміум.

Вага: 500 грам (самого продукту).

Пакування: метал банка з пластиковою кришкою, завдяки якій зручно зберігати ікру після її відкриття.

Кошерна ікра що підтверджено сертифікатом кошерності.

Консервант: Е-200 (сорбінова кислота – витяжка з горобини) сприяє кращому збереженню щільності оболонки (сухості) ікри і смакових якостей в процесі її зберігання, 100% натуральний і корисний.

Склад: ікра кети, сіль, сорбінова кислота.

Термін зберігання: до 6 месяців.

Температура зберігання: від 0°С до + 4°С

Харчова та енергетична цінність ікри кетової: в 100 г продукту

  • білок: 31,5 г;
  • жир: 13,2 г;
  • вуглеводи: 1 г;
  • вітаміни: А — 0,45 мг; В1 — 0,55 мг; В2 — 0,42 мг; РР — 1,5 мг; С — 2,4 мг;
  • калорійність: 249 ккал.

Опис позиції: ТМ Lemberg намагається догодити смаку навіть самого вишуканого гурмана, пропонуючи вам ікру кети преміум сорти, що відрізняється за зовнішнім виглядом і смаковими якостями. Ми цінуємо кожного покупця, тому наша продукція тільки вищої категорії.

Ікра кети ТМ Lemberg premium вважається найбільш якісною і смачною з усіх видів лососевої ікри. Ікринки у кети досить великі, швидше червонуватого, ніж жовтогарячого кольору, але не такі темні, як у нерки, кижуча або форелі.

Говорячи про червону ікру кети горбуші ТМ Lemberg premium, необхідно відзначити, що сама по собі ікра не є лікарським засобом. Її вживання забезпечує організм людини багатьма необхідними йому речовинами. Саме тому даний продукт рекомендують включати в раціон як загальнозміцнюючий і профілактичного компонента.

Відомо, що лососева ікра кети впливає на процес відновлення клітин, а також сприяє нормалізації артеріального тиску.

Червона ікра кетова ТМ Lemberg преміум сорту складається з однакових за розміром і кольором ікринок, характеризується густотою, розсипчастою, малим вмістом солі і приємним запахом.

У кожної баночки є пластикова кришка, завдяки якій зручно зберігати ікру після її відкриття. Ікра має сертифікат кошерності.

Корисні властивості червоної ікри лососевої кети

За своїми поживними якостями та хімічним складом дійсно унікальна. Має в своєму складі легкозасвоювані білки – 32%, лецитин – біологічно цінну речовину, мінеральні солі: кальцій, йод і фосфор, вітаміни групи В, а також вітаміни A, D, E, фолієву кислоту. Не має шкідливих жирів і вуглеводів.

Тільки справжня ікра по-справжньому смачна і приносить результат Вам і Вашій родині, гарантує справжнє задоволення смаком, дає силу і енергію.

Додаткова інформація

Вага0.500 кг