Головна » Магазин » Червона ікра » Ікра червона лососева горбуші Гранд Преміум ТМ Lemberg – Лемберг Німеччина жесть банка 500 грам

Ікра червона лососева горбуші Гранд Преміум ТМ Lemberg – Лемберг Німеччина жесть банка 500 грам

Категорія:

Опис

Червона ікра порід лососевих горбуші – смачний і надзвичайно корисний продукт ТМ Lemberg.

Виробник: Lemberg Lebensmittel GmbH.

Країна: Німеччина.

Сировина для виробництва: Американська риба горбуша (Oncorhynchus gorbuscha).

Місце вилову: Аляска (США).

Вилов: дикий.

Зовнішній вигляд: ікра одного виду риб, ікринки чисті, частково пошкоджені, однорідні за кольором, без плівок і згустків крові.

Консистенція: ікринки однакові за розміром і кольором, з невеликим вмістом лопанца, оболонка, ослабіла, зі злегка вологою або сухою поверхнею, розсипчаста (відокремлюються одна від одної), при натисканні лопаються і утворюється сік.

Смак: морський аромат, досить насичений, але в той же час ніжний з солодкуватим присмаком, характерний ікрі даного виду риби (без сторонніх присмаків, різкого рибного запаху і гіркуватості), є універсальним і подобається більшості.

Оболонка зерна: ослабіла.

Розмір зерна: близько 5 мм.

Колір зерна: яскраво-оранжевий.

Кількість ікринок на кілограм: 1500 шт.

Посол: малосольний.

Стан: охолоджене.

Гатунок: другий.

Вага: 400 грам (самого продукту).

Пакування: металева банка з пластиковою кришкою, завдяки якій зручно зберігати ікру після її відкриття.

Кошерна ікра що підтверджено знаком і сертифікатом кошерності на банку.

Консервант: Е-200 (сорбінова кислота – витяжка з горобини) сприяє кращому збереженню щільності оболонки (сухості) ікри і смакових якостей в процесі її зберігання, 100% натуральний і корисний.

Склад: ікра горбуші, сіль, сорбінова кислота.

Термін зберігання: до 6 місяців.

Температура зберігання: від 0°С до + 4°С

Харчова та енергетична цінність ікри горбуші: в 100 г продукту.

  • білок: 30,6 г;
  • жир: 11,5 г;
  • вуглеводи: 1 г;
  • вітаміни: А — 0,25 мг; В1 — 0,5 мг; В2 — 0,4 мг; РР — 1,4 мг; С — 2,5 мг;
  • калорійність: 230 ккал.

Опис позиції: Ікра горбуші ТМ Lemberg Гранд Преміум – середнього розміру, яскраво-оранжевого кольору, з дуже приємним ніжним присмаком.

Цілющі властивості ікра горбуші ТМ Lemberg Grant Premium надихають не тільки кухарів, але і косметологів, які використовують екстракти ікри в антивіковій косметиці.

Найдієвіший і приємний спосіб омолодження – їсти ікру ТМ Лемберг грант преміум. До речі, благо від лососевої ікри горбуші рівноцінна користь чорної, але має більш низьку вартість це пов’язана з тим, що лососевих риб в природі поки набагато більше, ніж осетрових.

Новинка в асортименті – зерниста ікра горбуші якості Grand Premium. У банки з російським орнаментом фасується тільки добірна ікра, яка сортується вручну. Вишуканий і корисний продукт перетворить звичну вечерю в справжню урочистість!

У кожної баночки є пластикова кришка, завдяки якій зручно зберігати ікру після її відкриття. Ікра має сертифікат кошерності.

Корисні властивості червоної ікри лососевої горбуші: За своїми поживними якостями та хімічним складом дійсно унікальна. Має в своєму складі легкозасвоювані білки – 32%, лецитин – біологічно цінну речовину, мінеральні солі: кальцій, йод і фосфор, вітаміни групи В, а також вітаміни A, D, E, фолієву кислоту. Не має шкідливих жирів й вуглеводів.

Тільки справжня ікра по-справжньому смачна і приносить користь Вам і Вашій родині, гарантує справжнє задоволення смаком, дає силу і енергію.

Додаткова інформація

Вага500 kg