Головна » Магазин » Червона ікра » Ікра Горбуші » Ікра червона лососева горбуші ТМ Lemberg – Лемберг Grand Premium Німеччина вищий сорт в жерсть банці 140 грам

Ікра червона лососева горбуші ТМ Lemberg – Лемберг Grand Premium Німеччина вищий сорт в жерсть банці 140 грам

Опис

Червона ікра порід лососевих горбуші – смачний і надзвичайно корисний продукт ТМ Lemberg

Виробник: Lemberg Lebensmittel GmbH.

Країна: Німеччина.

Сировина для виробництва: Американська риба горбуша (Oncorhynchus gorbuscha).

Американська риба горбуша: Аляска (США).

Вилов: дикий.

Зовнішній вигляд: ікра одного виду риб, ікринки чисті, цілі (відсутність луснутих зерен), однорідні за кольором, без плівок і згустків крові.
Консистенція: ікринки однакові за розміром і кольором, пружні але ніжні, зі злегка вологою або сухою поверхнею, розсипчаста (відокремлюються одна від одної), при натисканні лопаються і утворюється сік.

Смак: морський аромат, досить насичений, але в той же час ніжний з солодкуватим присмаком, характерний ікрі даного виду риби (без сторонніх присмаків, різкого рибного запаху і гіркуватості), є універсальним і подобається більшості.

Оболонка зерна: ніжна.

Розмір зерна: близько 5 мм.

Колір зерна: яскраво-помаранчевий.

Кількість ікринок в рибі: 1500 шт.

Посол: малосольний.

Стан: охолоджене.

Гатунок: вищий сорт.

Вага: 140 грам (самого продукту).

Пакування: жесть банку з ключем

Кошерна ікра що підтверджено сертифікатом кошерності.

Консервант: Е-200 (сорбінова кислота – витяжка з горобини) сприяє кращому збереженню щільності оболонки (сухості) ікри і смакових якостей в процесі її зберігання, 100% натуральний і корисний.

Склад: ікра горбуші, сіль, сорбінова кислота.

Термін зберігання: до 6 місяців.

Температура зберігання: від 0°С до + 4°С


Харчова та енергетична цінність ікри горбуші: в 100 г продукту

  • білок: 30,6 г;
  • жир: 11,5 г;
  • вуглеводи: 1 г;
  • вітаміни: А — 0,25 мг; В1 — 0,5 мг; В2 — 0,4 мг; РР — 1,4 мг; С — 2,5 мг;
  • калорійність: 230 ккал.

Ікра червона лемберг

Опис позиції: Ікра горбуші ТМ Lemberg вищого сорту – це звичайний, найпоширеніший різновид делікатесу ікри лососевих риб у всьому світі – має не тільки незрівнянний смак, але і містить величезну кількість поживних речовин. Лососева ікра горбуші ТМ Lemberg premium – головний атрибут багатьох сучасних свят та урочистостей. Відмінні ознаки ікри горбуші – яскраво помаранчеві, середнього розміру зерна, блискучі і круглі.

Червона ікра горбуші ТМ Lemberg вищого сорту складається з однакових за розміром і кольором ікринок, характеризується густотою, розсипчастою, малим вмістом солі і приємним запахом.

У скляні банки фасується найкраща ікра горбуші ТМ Lemberg (добірна) і коштує ікра в скляній упаковці дорожче. Через скло можна побачити однорідність ікряної маси, колір, розмір ікринок, відсутність рідини.

Щоб не помилитися у виборі ікри та не зіпсувати настрій, відкривши щойно куплену баночку ікри, найкраще купувати ікру ТМ Lemberg premium горбуші , якість продукції якої гарантовано і визнано.

Спробувавши один раз справжню ікру горбуші ТМ Lemberg вищого сорту, Ви легко зможете на смак і на вигляд відрізнити справжню ікру від неякісної. Баночка з твіст-кришкою, яка легко відкривається і використовується для зберігання ікри після того, як банку була відкрита, а ікра з’їдена не до кінця. Ікра має сертифікат кошерності.

Корисні властивості червоної ікри лососевої горбуші : За своїми поживними якостями та хімічним складом дійсно унікальна. Має в своєму складі легкозасвоювані білки – 32%, лецитин – біологічно цінну речовину, мінеральні солі: кальцій, йод і фосфор, вітаміни групи В, а також вітаміни A, D, E, фолієву кислоту. Не має шкідливих жирів і вуглеводів.

Тільки справжня ікра по-справжньому смачна і приносить користь Вам і Вашій родині, гарантує справжнє задоволення смаком, дає силу і енергію.

Додаткова інформація

Вага0.140 kg