Головна » Магазин » Червона ікра » Ікра Горбуші » Ікра червона горбуші солоно-морожена ICICLE P (4×250 гр.) гатунок 1 – 2019 рік

Ікра червона горбуші солоно-морожена ICICLE P (4×250 гр.) гатунок 1 – 2019 рік

2,205.00 грн

Цена: за 1 кг.

Нерест 2019 года. 4 ячейки по 250 грамм. Красная икра горбуши шоковой заморозки. Готовая к употреблению. Не содержит консервантов. Срок хранения 2 года со дня изготовления.

Доступно за замовленням

Опис

Короткий опис

Ікра лососева горбуші ICICLE P – солоно-морожена, виробництва американської компанії Айсікл Сіфудс, США (IcicleSeafoods, Inc., USA). Ікра герметично упакована в пластикові контейнери по 1 кг. Відразу після розморожування, ікра горбуші готова до вживання.

Корисні властивості ікри

Ікра горбуші – червона ікра – це як там не є, комора вітамінів, незамінний продукт дитячого і дієтичного харчування. Ікра живильна, хоча і засвоюється організмом протягом години.

У червоній ікрі горбуші міститься близько 30% високоцінних білків і більше 10% легкозасвоюваних жирів (в тому числі, незвичайно корисні омега-3 і поліненасичені жирні кислоти). Також в ікрі присутні лецитин, вітаміни А, Е, D і група В, фосфор, залізо, калій і кальцій, натрій, магній, цинк, сірка, кремній, марганець.

   1. Ікра горбуші корисна для клітин шкіри, волосся, нігтів, очей.
   2. Нормалізації кров’яного тиску.
   3. Підвищення гемоглобіну і імунітету.
   4. Поліпшення розумової діяльності.
   5. Зниження ймовірності серцево-судинних захворювань.
   6. Зменшення ризику онкологічних захворювань.

В цілому – ікра корисна для запобігання передчасному старінню організму.


Червона ікра горбуші ділиться на сорти, починаючи з першого. Вищого гатунку немає!

На оригінальній упаковці ікри горбуші компанії ICICLE обов’язково присутні буквені позначення, де «Р» безпосередньо означає вид риби – pink (горбуша), а далі йде градація по сортам: просто Р означає перший сорт, РА – другий, РL – третій. Буквою S позначають найнижчий – п’ятий.

При переробці ікра горбуші проходить суворий відбір по зрілості, розміру ікринок, наявності шматочків ястика, жилок, згустків. Для просолювання використовують якісну суху столову сіль. Від сорту ікри горбуші залежить її солоність, вологість, чистота. Так,
ікра горбуші першого гатунку буде розсипчастою, без рідини, одного розміру і практично не солоною. Ікринки третього гатунку набагато більш солоними, різного розміру, що містять дрібні жилки, вологою. Таку ікру горбуші (гатунку PL) краще їсти з бутербродами, в різноманітних видах закусок. Ікра горбуші другого гатунку (РА) – найкраще співвідношення ціни і якості. Малосолена, з малим вмістом рідини після розморожування, вона має чудовий смак, колір, запах.

Хибне уявлення про ікрі

Склалося хибне уявлення про взаємозалежність кольору і якості ікри: яскраво-червона і велика ікра – «гарна», а дрібна і блідо-помаранчева – «погана». Насправді, колір і розмір червоної ікри залежить від виду риби сімейства лососевих.

Найбільша за розміром ікра у кети – до 7 мм. Колір ікра кети має янтарно-помаранчевий. Ікра горбуші світло-оранжева і дрібніша – до 5 мм. Ікра кижуча яскраво-червона, дрібна, з гірчинкою. Ікра нерки теж гірчить, а колір має темно-червоний.

Ще одна помилкова думка

Існує ще одне хибне уявлення про більший зиск для людського організму чорної ікри в порівнянні з червоною. Насправді, будь-яка ікра, незалежно від виду мами-риби, кольору і розміру ікринок, має практично однаковий склад мікроелементів, вітамінів, амінокислот.

Це уявлення сформувалося через розбіжності в ціні на ту чи іншу ікру. А ціна ікри, в свою чергу, залежить від кількості того чи іншого виду риб в природньому середовищі. Не таємниця, що число осетрових неухильно зменшується, в той час як види лососевих можна регулювати, воно значним змінам не піддається.

ВАЖЛИВО!!!

Розморожену ікру горбуші не можна знову заморожувати, інакше вона перетвориться в кашку. Щоб уникнути харчового отруєння не рекомендується зберігати відкриту банку довше 5-6 днів.


Замовити з доставкою і купити червону ікру Ви завжди зможете в інтернет-магазині ІКРА24.

Червона ікра. Свіжа риба. Якісні морепродукти. Доставка.

Харчова цінність і хімічний складМакроелементи

Жири 11.5 g

Білки 30.6 g

Холестерин 310 mg

Зола 7.2 g

Калій, K 85 mg

Кальцій, Ca 75 mg

Магній, Mg 141 mg

Натрій, Na 2245 mg

Фосфор, P 426 mg

Енергетична цінність: 230 kcalМікроелементи

Від Вуглеводів 4

Від Жирів 103.5

Від Білків 122.4

Залізо, Fe 2 mg
Так само, ми б хотіли вас просити залишити відгук до даного продукту. У нас багато коментарів від вас в Інстаграммі і Телеграм. Але було б дуже не погано щоб ви залишили так само свої враження про нас і нашу якость обслуговування на сайті. Будемо дуже вдячні. Нам дуже важливий зворотний зв’язок на даному ресурсі. Вкладка “ВІДГУКИ” знаходиться у верхній частині сторінки, біля вкладок “Опис” і “Деталі”. Бажаємо вам вдалих і смачних покупок.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ікра червона горбуші солоно-морожена ICICLE P (4×250 гр.) гатунок 1 – 2019 рік”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *