Головна » Магазин » Червона ікра » Ікра Горбуші » Ікра горбуші першого сорту (250 грам)

Ікра горбуші першого сорту (250 грам)

(2 відгуків)

650.00 грн

Сорт: ПЕРШИЙ

Вилов: 2021 рік

Упаковка: Скло банка

 

Немає в наявності

Опис

Готова до вживання червона ікра горбуші першого сорту.

2020 рік. У скляному впакуванні 250 грам.

Склад: ікра, сіль, масло, вологоутримуючий агент гліцерин, консерванти сорбінова кислота (Е200) та бензоат натрію (Е211).

Зберігати при температурі від -4° С до -6° С.

Термін прідатності 8 місяців від дати виготовлення. Продукт готовий до вживання.

Опис

Ікра горбуші – червона ікра – комора вітамінів, незамінний елемент дитячого та дієтичного харчування, поживна, при цьому засвоюється організмом протягом години.

У червоній ікрі горбуші міститься близько 30% високоцінних білків і більше 10% легкозасвоюваних жирів (в тому числі незвично корисні Омега-3 поліненасичені жирні кислоти). Також в ікрі присутні лецитин, вітаміни А, Е, D і група В, фосфор, залізо, калій і кальцій, натрій, магній, цинк, сірка, кремній, марганець.

Ікра горбуші корисна для клітин шкіри, волосся, нігтів, очей нормалізації кров’яного тиску; підвищення гемоглобіну і імунітету; поліпшення розумової діяльності; зниження ймовірності серцево-судинних захворювань; зменшення ризику онкологічних захворювань; в цілому – для запобігання передчасному старінню організму.

Червона ікра горбуші ділиться на сорти, починаючи з першого. Вищого гатунку немає!

На оригінальній упаковці ікри горбуші компанії ICICLE обов’язково присутні буквені позначення, де «Р» безпосередньо означає вид риби – pink (горбуша), а далі йде градація по сортам: просто Р означає перший сорт, РА – другий, РL – третій. Буквою S позначають низький – п’ятий.

При переробці ікра горбуші проходить суворий відбір по зрілості, розміру ікринок, наявності шматочків ястика, жилок, згустків. Для соління використовують якісну суху столову сіль. Від сорту ікри горбуші залежить її солоність, вологість, чистота. Так, ікра горбуші першого сорту буде розсипчастою, без рідини, одного розміру і практично не солоною. Ікринки третього сорту значно солоні, різного розміру, містять дрібні жилки, вологу. Таку ікру горбуші (сорти PL) краще їсти з бутербродами, в різних видах закусок. Ікра горбуші другого сорту (РА) – краще співвідношення ціни і якості. Малосолоні, з малим вмістом рідини після розморожування, вона має гарний смак, колір, запах.

Склалося хибне уявлення про взаємозалежність кольору та якості ікри: яскраво-червона і велика ікра – «добра», а дрібна і блідо-помаранчева – «погана». Насправді, колір і розмір червоної ікри залежить від виду риби родини лососевих.

Найбільша за розміром ікра у кети – до 7 мм. Колір ікра кети має янтарно-помаранчевий. Ікра горбуші світло-оранжева і дрібна – до 5 мм. Ікра кижуча яскраво-червона, дрібна, з гірчинкою. Ікра нерки теж гірчить, а колір має темно-червоний.

Існує ще одне хибне уявлення про більшу користь для людського організму чорної ікри в порівнянні з червоною. Насправді, будь-яка ікра, незалежно від виду мами-риби, кольору і розміру ікринок, має практично однаковий склад мікроелементів, вітамінів та амінокислот.

Це уявлення сформувалося через розбіжності в ціні на ту чи іншу ікру. А ціна ікри, в свою чергу, залежить від кількості того чи іншого виду риб в природному середовищі. Не є таємницею, що кількість осетрових неухильно зменшується, в той час як види лососевих можна регулювати, і значним змінам їх кількість не піддається.

Розморожену ікру горбуші можна знову заморожувати, інакше вона перетвориться в кашку. Щоб уникнути харчового отруєння, не рекомендується зберігати відкриту банку довше 5-6 днів.

 

Замовити з доставкою і купити червону ікру Ви завжди зможете в інтернет-магазині “ІКРА24“.

2 відгуки для Ікра горбуші першого сорту (250 грам)

  1. Александра

    Красная лососевая икра горбуши кошерная Zarendom premium – Зарендом премиум жесть банка 500 грамм .. Красная лососевая икра горбуши кошерная Zarendom premium – Зарендом премиум жесть банка 250 грамм ..

  2. Георгий Вениаминович

    Можно купить икру горбуши в жестяной, пластиковой таре, стекле. Нюансы и особенности выбора подробнее распишем дальше. Каждый продукт в каталоге дополнен подробным описанием, но мы готовы ответить на любые возникшие вопросы. Нужно больше информации, помощь в выборе, интересуют подробности опта, доставки, оплаты, возврата, обмена? Обращайтесь по номерам, указанным вверху страницы. Адрес электронной почты найдете в разделе «Контакты».

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *