Головна » Магазин » Морепродукти » Риба » В'ялена риба » Вомер (луна-риба) в’ялена риба

Вомер (луна-риба) в’ялена риба

230.00 грн

Вага 1кг.

Риба-місяць або Вомер має високу, сильно стисле з боків тіло. Лоб у них крутий і високий, опуклий.

Немає в наявності

Опис

Вомер (Vomer setapinnis) або Селена (Луна-риба) (Selene vomer), мешкає в тропічній зоні Атлантичного океану, біля узбережжя Західної Африки і Центральної Америки. Загальні відомості Вомер (луна-риба) – риба сімейства ставридових з коротким кулястим тілом.

Вомер (Vomer setapinnis) або Селена (Луна-риба) (Selene vomer), мешкає в тропічній зоні Атлантичного океану, біля узбережжя Західної Африки і Центральної Америки.

Загальні відомості

Вомер (луна-риба) – риба сімейства ставридових з коротким кулястим тілом, що мешкає в теплих морях.
Риба-місяць або Вомер має високу, сильно стисле з боків тіло. Лоб у них крутий і високий, опуклий. Черевний край тіла гострий. Перший спинний плавець скорочений, він являє собою 8 дуже коротких широких колючок. У молодих особин перші дві колючки мають довгі ниткоподібні відростки, зникаючі з віком. У дорослих особин також сильно скорочені черевні плавники, вони помітні лише при дуже пильному розгляді.
Грудні плавники довгі, півмісяцеві. Бічна лінія сильно вигнута, позбавлена ​​кісткових щитків і килей. Забарвлення спини зеленувато-синя, боки сріблясті. Плавці сіруваті.
Вомер досягає довжини 60 см, зазвичай зустрічаються значно дрібніші особини, не крупніше 30 см. Цей вид поширений виключно в межах материкового шельфу. Вважає за краще триматися на мулистих і илисто-піщаних грунтах на глибинах не більше 60 м. Скупчення вомер спостерігаються в придонних шарах, іноді вони поєднуються з косяками ставрид, бумперов і сардинели. Як і бумпери, вомер можуть видавати слабкі хрюкають звуки.
поживна цінність
М’ясо вомер щільне, але не жорстке. Смачне. Світло-сірого кольору. Жиру в ньому 1,8-2,9%, білка – близько 20%. Надходить на ринки багатьох європейських країн. Однак загальні улови вомер невеликі.

Кулінарне використання

Як і всякий представник ставридових, вомер особливо гарний у гарячому копченні. Крім того для страв японської кухні вомер часто заморожують без розбирання.
Купити Вомер (луна-риба) в’ялена риба опт і роздріб вигідна низька ціна від виробника

Додаткова інформація

Виробник:

Гатунок

Перший

Стан продукту

В'ялена

Категорія продукту

Вомер

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вомер (луна-риба) в’ялена риба”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *