Ікра червона горбуші першого сорту (500 грам)

В наявності

1,100.00грн

Готова до вживання червона ікра першого сорту. 2020 рік. Увага! Ікра не містить консервантів. Рекомендуємо зберігати не більше 7 днів при температурі -4 С. Повторно Не заморожувати.

Категорії: ,
Позначки: , ,

Опис

Червона ікра риби горбуші, першого гатунку фасована з ікри шокової заморозки. Ікра упакована в пластикові контейнери по 500 грам.

 

Ікра горбуші

Червона ікра – комора вітамінів , незамінний елемент дитячого та дієтичного харчування, живильна, хоча засвоюється організмом протягом години.

У червоній ікрі горбуші міститься близько 30% високоцінних білків і більше 10% легкозасвоюваних жирів (в тому числі, незвичайно корисні омега-3 поліненасичені жирні кислоти). Також в ікрі присутні лецитин, вітаміни А, Е, D і група В, фосфор, залізо, калій і кальцій, натрій, магній, цинк, сірка, кремній, марганець.

Ікра риби горбуші корисна для клітин шкіри, волосся, нігтів, очей; нормалізації кров’яного тиску; підвищення гемоглобіну і імунітету; поліпшення розумової діяльності; зниження ймовірності серцево-судинних захворювань; зменшення ризику онкологічних захворювань; в цілому – для запобігання передчасному старінню організму.


Ікра червона горбуші ділиться на сорти, починаючи з першого. Вищого гатунку немає!

Склалося хибне уявлення про взаємозалежність кольору і якості ікри: яскраво-червона і велика ікра – «хороша», а дрібна і блідо-помаранчева – «погана». Насправді, колір і розмір червоної ікри залежить від виду риби сімейства лососевих.

Найбільша за розміром ікра у кети – до 7 мм. Колір ікра кети має янтарно-помаранчевий. Ікра горбуші світло-оранжева і дрібніше – до 5 мм. Ікра кижуча яскраво-червона, дрібна, з гірчинкою. Ікра нерки теж гірчить, а колір має темно-червоний.

Існує ще одне хибне уявлення про користь для людського організму вживання чорної ікри в порівнянні з червоною. Насправді, будь-яка ікра, незалежно від виду мами-риби, кольору і розміру ікринок, має практично однаковий склад мікроелементів, вітамінів, амінокислот.

Це уявлення сформувалося через розбіжності в ціні на ту чи іншу ікру. А ціна ікри, в свою чергу, залежить від кількості того чи іншого виду риб в природному середовищі. Не секрет, що число осетрових неухильно зменшується, в той час як види лососевих можна регулювати, воно значним змінам не піддається.

Розморожену ікру горбуші не можна знову заморожувати, інакше вона перетвориться в кашку. Щоб уникнути харчового отруєння не рекомендується зберігати відкриту банку довше 5-6 днів.

Замовити з доставкою і купити червону ікру Ви завжди зможете в інтернет-магазині “ІКРА24“.


 

Харчова цінність та хімічний складМакроелементи
Вода 49.7 g
Вулеводи 1 g
Харчові волокна 0 g
Жири 11.5 g
Білки 30.6 g
Холестерин 310 mg
Зола 7.2 g
Калий, K 85 mg
Кальцій, Ca 75 mg
Магній, Mg 141 mg
Натрій, Na 2245 mg
Фосфор, P 426 mg
Енергетична цінність: 230 kcalМікроелементи
Від Вуглеводів 4
Від Жирів 103.5
Від Білків 122.4
Залізо, Fe 2 mg

 

 

 

 

Додаткова інформація

Об `єм

251-500 грам

Стан продукту

Охолоджена

Тип упаковки

Пластиковий контейнер

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ікра червона горбуші першого сорту (500 грам)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *