Головна » Магазин » Червона ікра » Ікра Горбуші » Ікра червона горбуші першого сорту (500 грам)

Ікра червона горбуші першого сорту (500 грам)

2,900.00 грн

Готова до вживання червона ікра першого сорту. 2021 рік. Увага! Ікра не містить консервантів. Рекомендуємо зберігати не більше 7 днів при температурі -4 С. Повторно Не заморожувати.

Опис

Червона ікра риби горбуші, першого гатунку фасована з ікри шокової заморозки. Ікра упакована в пластикові контейнери по 500 грам.

 

Ікра горбуші

Червона ікра – комора вітамінів , незамінний елемент дитячого та дієтичного харчування, живильна, хоча засвоюється організмом протягом години.

У червоній ікрі горбуші міститься близько 30% високоцінних білків і більше 10% легкозасвоюваних жирів (в тому числі, незвичайно корисні омега-3 поліненасичені жирні кислоти). Також в ікрі присутні лецитин, вітаміни А, Е, D і група В, фосфор, залізо, калій і кальцій, натрій, магній, цинк, сірка, кремній, марганець.

Ікра риби горбуші корисна для клітин шкіри, волосся, нігтів, очей; нормалізації кров’яного тиску; підвищення гемоглобіну і імунітету; поліпшення розумової діяльності; зниження ймовірності серцево-судинних захворювань; зменшення ризику онкологічних захворювань; в цілому – для запобігання передчасному старінню організму.


Ікра червона горбуші ділиться на сорти, починаючи з першого. Вищого гатунку немає!

Склалося хибне уявлення про взаємозалежність кольору і якості ікри: яскраво-червона і велика ікра – «хороша», а дрібна і блідо-помаранчева – «погана». Насправді, колір і розмір червоної ікри залежить від виду риби сімейства лососевих.

Найбільша за розміром ікра у кети – до 7 мм. Колір ікра кети має янтарно-помаранчевий. Ікра горбуші світло-оранжева і дрібніше – до 5 мм. Ікра кижуча яскраво-червона, дрібна, з гірчинкою. Ікра нерки теж гірчить, а колір має темно-червоний.

Існує ще одне хибне уявлення про користь для людського організму вживання чорної ікри в порівнянні з червоною. Насправді, будь-яка ікра, незалежно від виду мами-риби, кольору і розміру ікринок, має практично однаковий склад мікроелементів, вітамінів, амінокислот.

Це уявлення сформувалося через розбіжності в ціні на ту чи іншу ікру. А ціна ікри, в свою чергу, залежить від кількості того чи іншого виду риб в природному середовищі. Не секрет, що число осетрових неухильно зменшується, в той час як види лососевих можна регулювати, воно значним змінам не піддається.

Розморожену ікру горбуші не можна знову заморожувати, інакше вона перетвориться в кашку. Щоб уникнути харчового отруєння не рекомендується зберігати відкриту банку довше 5-6 днів.

Замовити з доставкою і купити червону ікру Ви завжди зможете в інтернет-магазині “ІКРА24“.


 

Харчова цінність та хімічний складМакроелементи
Вода 49.7 g
Вулеводи 1 g
Харчові волокна 0 g
Жири 11.5 g
Білки 30.6 g
Холестерин 310 mg
Зола 7.2 g
Калий, K 85 mg
Кальцій, Ca 75 mg
Магній, Mg 141 mg
Натрій, Na 2245 mg
Фосфор, P 426 mg
Енергетична цінність: 230 kcalМікроелементи
Від Вуглеводів 4
Від Жирів 103.5
Від Білків 122.4
Залізо, Fe 2 mg

 

 

 

 

Додаткова інформація

Об `єм

251-500 грам

Стан продукту

Охолоджена

Пакування

Пластиковий контейнер

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ікра червона горбуші першого сорту (500 грам)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *