Головна » Магазин » Чорна ікра » ЧОРНА ІКРА ОСЕТРА 125 ГР — ЖЕСТЬ БАНКА

ЧОРНА ІКРА ОСЕТРА 125 ГР – ЖЕСТЬ БАНКА

2,600.00 грн

Чорна ікра порід осетрових шипа

Виробник: Україна.

Сировина для виробництва: осетрова риба осетер

Зовнішній вигляд: ікра одного виду риб, ікринки чисті, цілі, однорідні за кольором.

Консистенція: ікринки пружні, зі злегка вологою або сухою поверхнею, відділяються одна від одної.

Колір: зазвичай золотисто коричневий іноді варіює від чорного до сірого і аж до світло-коричневих. Розмір зерна: 2,5-3,2 міліметрів.

Гатунок: вищий – преміум. Спосіб отримання ікри: забійна. Виготовлена зі свіжої сировини в місці вилову. Не піддавалася заморожуванню.

Смак: приємний, характерний ікрі даного виду риби.

Посол: помірний.

Пакування: метал банка.

Консервант: немає.

Термін зберігання: до 12 місяців. Температура зберігання: від – 2°С до – 4°С.

Доступно за замовленням

Опис

 

Осетер і чорна ікра

Ікра російського осетра. Російський осетер - один з видів риб сімейства осетрових.
Осетер — риба сімейства осетрових , утворює прохідну і житлову форми. Статева зрілість настає у віці 8-30 років (8-15 для самців). Плодючість 60-800 тисяч ікринок знають толк в справжній ікрі . Мешкає в басейнах Каспійського, Чорного, Азовського морів і в які впадають великі річки: Волга, Кама та Урал. При сприятливих умовах тривалість життя сягає 50 років, а вага знаходиться в межах 15 – 25 кг. Чорна ікра осетра відома, завдяки відмінним смаковим якостям, давно стала символом розкоші і відмінного смаку.

Чорна ікра – це безцінний продукт

Відкриваючи баночку цієї дивовижної ласощі, ви отримаєте ні з чим не порівнянне задоволення від ніжного класичного смаку і унікального діамантового відтінку рівних глянцевих ікринок . Значна ціна чорної ікри осетра обумовлена саме тривалістю і складністю процесу розведення, а також високою цінністю самих осетрових. Крім того, чорна ікра осетра – це справді безцінний продукт з точки зору вигоди для здоров’я.

Ряд справжніх знавців цього делікатесу віддають перевагу саме ікрі російського осетра і стверджують, що завдяки своїм чудовим смаковим якостям вона дійсно гідна звання найкращої.

Опис і смакові якості ікри

Колір цієї ікри коливається від золотистого до темно-коричневого, але буває також сірим, чорним або оливковим. Ікра осетра має тонкий виразний смак з горіховими нотками. Ікринки зернисті і пружні, за розміром менше і твердіше, ніж білуги.

Повний набір амінокислот, вітаміни А, В, Е, D, Омега-3, повноцінні легкозасвоювані білки, кальцій, калій, фосфор і багато іншого. Цей продукт містить практично всі необхідні нам речовини.