Головна » Магазин » Морепродукти » Риба » В'ялена риба » Корюшка Зубатка 25+ (Далекосхідна) в’ялена риба

Корюшка Зубатка 25+ (Далекосхідна) в’ялена риба

1,800.00 грн

Вага: 1кг.

Далекосхідна риба Корюшки в’ялена видобувається в прибережних водах Тихого і Північного Льодовитого океанів, її ікринки мають блискучий світло-помаранчевий колір з рожевим відтінком.

Немає в наявності

Опис

Далекосхідна корюшка є найбільш бажаною здобиччю для більшості рибалок. На Далекому Сході її зазвичай називають зубастою корюшкою. Цей представник корюшок широко поширений в прибережних водах північної частини Тихого океану від берегів Кореї і Хонсю до Британської Колумбії. Зустрічається він і в арктичних морях Росії, США і Канади, досягаючи атлантичного узбережжя Північної Америки. Але, незважаючи на настільки величезний ареал, найбільш численна зубаста корюшка в азіатських водах, в тому числі біля берегів Камчатки. До настання статевої зрілості вона протягом усього року мешкає в морських прибережжях і лиманах, вважаючи за краще закриті затоки і бухти.

Корюшка – відносно невелика риба з порівняно великою лускою, яка легко опадає. На щелепах сильні зуби. Спина буро-зелена, на боках срібляста, плавники безбарвні, під час нересту голова і плавники покриваються горбками. Як правило, її середній вік становить 5-10 років, а розмір становить 20-30 см з масою тіла близько 100-150 г.

Практично у всіх районах свого проживання зубаста корюшка є традиційним об’єктом місцевого рибальства, головним чином аматорського лова.Перед в’яленням корюшку солять дрібною сіллю близько 10 хвилин. Цього цілком вистачає, для слабосоленого засолу. Після соління корюшку розвішують на вішалках. Вішала можуть бути різними, але зазвичай вони представляють собою дерев’яну вертикально стоїть рамку, яка утикана цвяхами або на якій натягнута волосінь. Корюшка підвішується за хвіст. Для середньої пров’ялених середньої корюшки достатньо 5 днів, велика в’ялиться на два-три дні довше. В’ялена корюшка повинна бути в міру м’яка, м’ясо на спинці легко відриватися від кісток.

Додаткова інформація

Виробник:

Гатунок

Перший

Стан продукту

В'ялена

Категорія продукту

Корюшка

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Корюшка Зубатка 25+ (Далекосхідна) в’ялена риба”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *