Головна » Магазин » Червона ікра » Лососева червона ікра ТМ Lemberg – Лемберг Німеччина Сахалінський стандарт жесть банка 400 грам

Лососева червона ікра ТМ Lemberg – Лемберг Німеччина Сахалінський стандарт жесть банка 400 грам

Опис

Червона ікра порід лососевих горбуші – смачний і надзвичайно корисний продукт ТМ Lemberg.

Виробник: Lemberg Lebensmittel GmbH.

Країна: Німеччина.

Сировина для виробництва: Американська риба горбуша (Oncorhynchus gorbuscha).

Місце вилову: Аляска (США).

Вилов: дикий.

Зовнішній вигляд: ікра одного виду риб, ікринки чисті, частково пошкоджені, однорідні за кольором, без плівок і згустків крові.

Консистенція: ікринки однакові за розміром і кольором, з невеликим вмістом лопанца, оболонка, ослабіла, зі злегка вологою або сухою поверхнею, розсипчаста (відокремлюються одна від одної), при натисканні лопаються і утворюється сік.

Смак: морський аромат, досить насичений, але в той же час ніжний з солодкуватим присмаком, характерний ікрі даного виду риби (без сторонніх присмаків, різкого рибного запаху і гіркуватості), є універсальним і подобається більшості.

Оболонка зерна: ослабіла.

Розмір зерна: близько 5 мм.

Колір зерна: яскраво-оранжевий.

Кількість ікринок в рибі близько: 1500 шт.

Посол: малосольний.

Стан: охолоджене.

Гатунок: другий.

Вага: 500 грам (самого продукту).

Пакування: металева банка з пластиковою кришкою, завдяки якій зручно зберігати ікру після її відкриття.

Кошерна ікра що підтверджено знаком і сертифікатом кошерності на банку.

Консервант: Е-200 (сорбінова кислота – витяжка з горобини) сприяє кращому збереженню щільності оболонки (сухості) ікри і смакових якостей в процесі її зберігання, 100% натуральний і корисний.

Склад: ікра горбуші, сіль, сорбінова кислота.

Термін зберігання: до 6 місяців.

Температура зберігання: від 0°С до + 4°С

Харчова та енергетична цінність ікри горбуші: в 100 г продукту.

  • білок: 30,6 г;
  • жир: 11,5 г;
  • вуглеводи: 1 г;
  • вітаміни: А — 0,25 мг; В1 — 0,5 мг; В2 — 0,4 мг; РР — 1,4 мг; С — 2,5 мг;
  • калорійність: 230 ккал.

Опис позиції: Ікра горбуші ТМ Lemberg Сахалінський стандарт – середнього розміру, яскраво-оранжевого кольору, з дуже приємним ніжним присмаком.

Цілющі властивості ікра горбуші ТМ Lemberg Сахалінський стандарт надихають не тільки кухарів, але і косметологів, які використовують екстракти ікри в антивікової косметиці.

Найдієвіший і приємний спосіб омолодження – їсти ікру ТМ Lemberg Сахалінський стандарт. До речі, вигода лососевої ікри горбуші рівноцінна чорній ікрі, але має більш низьку вартість це пов’язана з тим, що лососевих риб в природі поки набагато більше, ніж осетрових.

На відміну від інших сортів ікри нашого асортименту ікра горбуші ТМ Lemberg Сахалінський стандарт не переробляється вручну.

Технологічний процес переробки призводить до часткового пошкодження ікринок і підвищеному вмісту ікряної рідини.

У кожної баночки є пластикова кришка, завдяки якій зручно зберігати ікру після її відкриття. Ікра має сертифікат кошерності.

Корисні властивості червоної ікри лососевої горбуші: За своїми поживними якостями та хімічним складом дійсно унікальна. Має в своєму складі легкозасвоювані білки – 32%, лецитин – біологічно цінну речовину, мінеральні солі: кальцій, йод і фосфор, вітаміни групи В, а також вітаміни A, D, E, фолієву кислоту. Не має шкідливих жирів і вуглеводів.

Тільки справжня ікра по-справжньому смачна і приносить користь Вам і Вашій родині, гарантує справжнє задоволення смаком, дає силу і енергію.

Додаткова інформація

Вага400 kg